Çatalca Tiny House Peyzaj

Çatalca Tiny House

Günümüzün popüler konsepti olan Tiny house modelleri minimal özelliklere sahiptir ve kullanıcılarına keyifli bir yaşam sürme fırsatı verir. Tiny House evler ile zorunlu olduğunuz bir yerde değil, hayal ettiğiniz yerde yaşama özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

Tiny House Nedir?

Tiny house güzel yerleşim yerimiz Çatalca’da yaşayan sakinlerimize uygun fiyatlarla sunduğumuz taşınabilir küçük ev modelleridir. İç tasarımıyla şıklığı, dış mimarisiyle sağlamlığı yansıtan  Tiny House evler ömür boyu kullanım için uygundur. Şehir yaşamının sorunlarına ve büyük evlerin masraflarına çözüm olarak Tiny House modelleri kullanılmaktadır. Dilerseniz hayalinizdeki minimal ev fikirlerinizi bizimle paylaşabilir, deneyimli mimarlarımızla hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Küçük bir ev olmasına karşın mobil evler son derece konforlu olarak üretilir. İçerisinde tuvaletten banyoya, mutfaktan yatak alanlarına kadar pek çok seçenek bulunur. Doğa dostu enerji panelleri ve klimalarla ısı ihtiyacı giderilir. Tiny House izolasyon tasarımı sayesinde sorunsuz olarak yıllarca kullanılır.

Tiny House Yapımı

Tiny House yapımı ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, taşınabilir ahşap evler hakkında merak ettiklerinizi ekibimizle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:  Tiny House, İstanbul Tiny House, Çatalca Tiny House, Tiny House, İstanbul Tiny House, Tiny House Çatalca, Çatalca Taşınabilir Ev, Çatalca  Taşınabilir Ev, İstanbul Taşınabilir Ev, Tiny House Fiyatları, Tiny House İmalatı, Tiny House İstanbul

 

About the Author

You may also like these